Elite Sport Keepershandschoenen
“Stick to your goal!”
Elite Sport is 10 jaren geleden als nieuwe toetreder op de Nederlands/Belgische markt gekomen. Dit Israelisch merk was tot die tijd alleen bekend in Israel en Noord&Zuid Amerika. Het was ons moederbedrijf, Sport brands united bv, die eigenaar werd voor de verkooprechten in Europa. Met veel succes hebben wij daarna de keepers in Nederland en België kennis laten maken met dit nieuwe merk.
Inmiddels heeft Elite Sport zijn sporen verdient en is een blijvertje geworden op de Europese markt. Het merk kenmerkt zich door een kwalitatief goede keepershandschoen te hebben ontwikkelt die zich vooral onderscheid door prachtige designs. De ontwikkelaars van Elite Sport zijn constant bezig om hun keepershandschoenen er beter uit te laten zien. Modellen als elite sport black real en elite sport aztlan zijn zeer succesvol gebleken op de Nederlands/Belgische markt.
Elite Sport is onafhankelijk en behoort niet de grote producenten in de wereld. Daarmee blijven ze uitermate flexibel en in goed contact houden met hun klanten, keepers en importeurs en zijn zich goed bewust van de wensen van de keepers.
Het merk staat voor passie, herkenbaarheid en een vooral een mooi uitziende collectie keepershandschoenen en onderkleding. Alles wat een keeper nodig heeft wordt geleverd door Elite Sport.
Keepershandschoenen24.nl heeft de grootste collectie van Elite Sport keepershandschoenen en onderkleding van Nederland en België.
Hier vindt U de collectie van Elite Sport keepershandschoenen op keepershandschoenen24.nl.
KEEPERS OP ELITE SPORT
Simon Mignolet
Keeper bij Club Brugge
Gabriel Arias Arroyo
Keeper van het Nationale team van Chili
Giorgos Athanasiadis
Keeper bij Sheriff Tiraspol
Jay Gorter
Keeper bij Ajax